Spotkanie z aktorem Piotrem Witkowskim

29
listopada

30 listopada, po seansie filmu „Proceder” w Brodnickim Domu Kultury, zapraszamy na spotkanie z Piotrem Witkowskim, odtwórcą głównej roli rapera Chady, oraz Rafałem Sielawą – producentem muzycznym i DJem szeroko znanym w środowisku hip hopowym jako RX (RX Produkcja) który stworzył muzykę do filmu.
Podczas spotkania, porozmawiamy nie tylko o filmie, ale i o muzyce, którą Chada ukochał, która była całym jego życiem - pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania.
Przypomnijmy: „Proceder” to poruszająca historia rapera Tomasza Chady - chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, W rolach głównych wystąpili: Piotr Witkowski, Kali, Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Kożuchowska, Jan Frycz, Sonia Bohosiewicz, Gabriela Muskała, Ewa Ziętek, Piotr Głowacki, Anna Matysiak. Film wyreżyserował Michał Węgrzyn, a autorem zdjęć jest Wojciech Węgrzyn.
WSTĘP WOLNY (liczba miejsc ograniczona, pierwszeństwo mają widzowie filmu 'PROCEDER")

Pozostałe aktualności