W 2019 roku podwójna dawka filmowych emocji z Kinem Visa !

18
stycznia

Już dzisiaj startuje pierwsza w 2019 roku trasa jeżdżącego po Polsce Kina Visa.

Odwiedzimy 35 miejscowości docierając tam, gdzie na co dzień nie ma kina. W Polskę ruszyła nie jedna, a aż dwie ekipy filmowe. Przemierzymy kraj wzdłuż i wszerz, by dać widzom to co najcenniejsze, niezapomniane filmowe emocje. W ciągu roku zorganizujemy tysiące seansów na dużym ekranie.

W styczniowej trasie zaplanowaliśmy 35 filmowych przystanków, podczas których zrealizujemy aż 200 seansów. Odwiedzimy m.in.: Lidzbark, Wąbrzeźno, Kamień Pomorski, Wolsztyn i Lubsko. Na ekranie pojawią się najlepsze styczniowe premiery: „Sekretny świat kotów”, „Underdog”, „Chłopiec z burzy” oraz „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”. Nasz repertuar wzbogacą też projekcje reżyserskiego debiutu Bradleya Coopera „Narodziny gwiazdy”.

Oprócz doskonałego repertuaru proponujemy wyjątkowe promocje. Na wszystkich widzów czeka aż 25% zniżki przy płatności kartą Visa. Oferta obowiązuje przy zakupie biletów do kina i zestawów w barku kinowym. Warto pamiętać o możliwości wyboru Najlepszych Miejsc Visa, można je zakupić ze zniżką poprzez stronę internetową w ramach przedsprzedaży lub w kasie kina przed seansem.

Już dziś sprawdź na filmowej mapie Polski, kiedy odwiedzimy Twoją miejscowość!

Bilety dostępne są w kasach kina oraz w internetowej przedsprzedaży. Już teraz sprawdź, kiedy odwiedzimy Twoją miejscowość.

Pozostałe aktualności