Kino Visa w walentynkowej i oskarowej odsłonie.

8
lutego

Luty, czyli miesiąc zakochanych upłynie pod znakiem filmów o miłości i rozdania Oscarów. Dotrzemy do kinomanów w aż 11 województwach w Polsce. Na wszystkich, którzy wybiorą seans w Kinie Visa, czekają liczne atrakcje. Wśród nich aż trzy premierowe produkcje, Oscarowy Maraton Filmowy i walentynkowe spotkanie z aktorem, który wywołuje przyspieszone bicie serca – Maciejem Zakościelnym. Już dziś zanotujcie w swoich kalendarzach najważniejsze punkty naszego programu.

Przed nami w tym miesiącu aż 250 seansów w 42 miejscowościach, w których na co dzień nie ma kina. W lutym zatrzymamy się m.in. w Mikołajkach, Olsztynku, Pińczowie, Warce, Suchej Beskidzkiej i Gryfowie Śląskim. W naszym repertuarze znalazło się 10 tytułów filmowych, w tym aż trzy premierowe produkcje.

Już od 8 lutego zapraszamy na „Planetę Singli 3”, kontynuację doskonale znanej komedii romantycznej. Tym razem widzowie będą śledzić wesele pary głównych bohaterów Ani i Tomka, podczas którego wszystko wymyka się spod kontroli. W rolach głównych zobaczymy Agnieszkę Więdłochę i Macieja Stuhra. Na ekranie będą im towarzyszyć m.in.: Danuta Stenka, Borys Szyc i Bogusław Linda.

 

Kino Visa to nie tylko pełne emocji seanse filmowe. Kobiecą publiczność z pewnością ucieszy walentynkowe spotkanie z Maciejem Zakościelnym, amantem polskiego kina, znanym m.in. z romantycznych hitów „Tylko mnie kochaj” i „Dlaczego nie!” oraz roli słynnego pilota Jana Zumbacha w głośnym „Dywizjonie 303. Historia prawdziwa”. Aktualnie aktora można oglądać w kontynuacji kultowej polskiej komedii „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”, w której wcielił się w postać dorosłego Piotrusia Wolańskiego. Na spotkanie z Maciejem Zakościelnym zapraszamy 15 lutego do Szczytna.

 

Luty to także miesiąc, w którym cały świat czeka na werdykt Amerykańskiej Akademii Filmowej i galę rozdania Oscarów. W tym roku przed nami wyjątkowe emocje, bo polski film „Zimna wojna” w reżyserii Pawła Pawlikowskiego powalczy o Oscara aż w trzech kategoriach. Aby uczestniczyć w tym wielkim święcie kina, organizujemy specjalne Oscarowe Maratony Filmowe w Brodnicy i Jaworze. Już teraz rezerwujcie wieczór 24 lutego i przygotowujcie kondycję, która pozwoli na obejrzenie trzech filmów jednego wieczoru. W dniu 91. gali oscarowej pokażemy walczące o statuetkę tytuły: „Green Book”, „Zimna wojna” i „Vice”.

 

Dzieci i całe rodziny zapraszamy na wyjątkowe pokazy filmu „Lego Przygoda 2”. To animacja przygotowana z prawdziwym rozmachem, więc posiadacze domowych zestawów Lego z pewnością będą zachwyceni tym, co zobaczą na wielkim ekranie. Tym bardziej, że film pokażemy również w wersji 3D. Jeśli do tej pory wydawało się Wam, że świat klocków jest uporządkowany, będziecie musieli zmienić zdanie. Budowanie konstrukcji, które mają zapewnić spokój w Klocburgu, wymaga sporego zaangażowania bajkowych bohaterów.

 

Wśród filmów, które pokażemy w lutym, znalazł się także nowy film Patryka Vegi zatytułowany „Kobiety Mafii 2”. W kontynuacji jednego z największych kasowych hitów 2018 roku wystąpiły doskonale znane z poprzednich części filmu: Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska i Katarzyna Warnke. W naszym repertuarze pozostają też tytuły, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem w styczniowej trasie. Zapraszamy na kolejne familijne seanse „Chłopca z burzy”, a także film „Underdog”.

 

Na wszystkich widzów Kina Visa czeka aż 25% zniżki przy płatnościach kartą Visa. Oferta obowiązuje przy zakupie biletów do kina i zestawów w barku kinowym. Warto pamiętać o możliwości wyboru Najlepszych Miejsc Visa. Można je zakupić ze zniżką poprzez stronę internetową w ramach przedsprzedaży lub w kasie kina przed seansem.

 

Już dziś sprawdź na filmowej mapie Polski, kiedy odwiedzimy Twoją miejscowość! 

 

Bilety dostępne są w kasach kina oraz w internetowej przedsprzedaży. Aby być na bieżąco, polub facebookowy profil Kina Visa i stań się częścią kinowej przygody!

 

https://www.facebook.com/KinoObjazdowe/

Pozostałe aktualności