Poczuj filmową wiosnę razem ze Zbliżeniowym Kinem Visa

4
marca

W marcową trasę Zbliżeniowe Kino Visa rusza ze świeżą, wiosenną energią. Tym razem przygotowaliśmy aż 170 seansów w miejscowościach, w których na co dzień nie ma kina. Przywozimy ze sobą siedem filmów, w tym dwie premierowe produkcje: pełną wdzięku komedię „Całe szczęście” i długo wyczekiwany film Władysława Pasikowskiego „Kurier”. Pokonamy aż 6000 kilometrów, czyli więcej niż odległość która dzieli Warszawę od Bombaju! Jak nikt inny zbliżamy ludzi do kina. Już dziś rezerwujcie czas na niepowtarzalną, filmową podróż.

 

1 marca Zbliżeniowe Kino Visa ruszyło w Polskę z nowymi filmami, by nieustannie pobudzać filmowy apetyt. Widzowie będą mogli wybrać spośród siedmiu tytułów, z którymi codziennie będziemy w innej miejscowości w Polsce. Przed nami aż 36 filmowych przystanków, a zatrzymamy się m.in. w: Nowym Tomyślu, Mikołajkach, Kartuzach, Ostródzie, Bisztynku i Lubsku. Podczas wiosennej trasy odwiedzimy aż 11 województw.

 

W wyjątkowy sposób będziemy świętować Dzień Kobiet. 8 marca zapraszamy do Szczytna i Pińczowa na premierowe pokazy uroczej komedii „Całe szczęście”. Ten film pokaże, że gorące uczucie potrafi spaść na człowieka jak „grom z jasnego nieba”. Bohaterowie tej produkcji grani przez Romę Gąsiorowską i Piotra Adamczyka sprawią, że poczujecie wiosnę w sercu.

 

Kolejne premierowe emocje czekają na widzów 15 marca w Bisztynku i w Kaletach, a to za sprawą pokazów filmu „Kurier”, za którego reżyserię odpowiada sam Władysław Pasikowski. Historia życia legendarnego Jana Nowaka-Jeziorańskiego stała się inspiracją dla filmu sensacyjno-szpiegowskiego. Za produkcję i stronę merytoryczną filmu odpowiada m.in Muzeum Powstania Warszawskiego. W roli głównej Philippe Tłokiński, znany m.in. z głośnego serialu „Belfer”. Partnerują mu m.in. Mariusz Bonaszewski, Zbigniew Zamachowski, Adam Woronowicz i Tomasz Schuchardt.

 

W marcowym repertuarze jak zawsze znajduje się obowiązkowa propozycja dla małych kinomanów. Najmłodszym polecamy animację „Jak wytresować smoka 3”. Ten tytuł z pewnością zaspokoi dziecięcy apetyt na przygodę. O popularności serii świadczą ponad 2 miliony widzów w Polsce, którzy obejrzeli już ekranowe opowieści o Szczerbatku i Czkawce.

 

Prawdziwą gratką wiosennej trasy jest film „Green Book”, czyli wielki zwycięzca Złotych Globów i zdobywca aż 3 Oscarów, w tym w kategorii najlepszy film. To historia nieprawdopodobnej przyjaźni, którą rozpoczyna wielotygodniowa podróż na południe Stanów Zjednoczonych. W trasę ruszają wybitny muzyk i jego kierowca. W tych rolach charyzmatyczni Mahershala Ali (zdobywca Oscara za najlepszą rolę drugoplanową) i Viggo Mortensen. Hasło tego filmu współgra z filozofią Zbliżeniowego Kina Visa, a brzmi „przyjaciół poznaje się w drodze”.

 

W marcowej trasie zostają z nami cieszące się niesłabnącą popularnością widzów filmy „Kobiety mafii 2 i „Planeta singli 3.

 

Już dziś sprawdź na filmowej mapie Polski, kiedy odwiedzimy Twoją miejscowość! Informacje o bieżącym repertuarze oraz trasę naszych pokazów znajdziesz na stronie Kino.Visa.pl

 

Bądź na bieżąco, polub facebookowy profil Kina Visa i stań się częścią kinowej przygody!

Pozostałe aktualności