Zbliżeniowe Kino Visa zaprasza na filmowe emocje

22
marca

22 marca Zbliżeniowe Kino Visa rusza w Polskę z nowym repertuarem. Tym razem pokażemy aż trzy premierowe produkcje. Przed nami imponująca liczba aż 165 seansów! Jak zawsze, w centrum naszego zainteresowania są widzowie z miejscowości, w których na co dzień nie ma kina. Gościem kwietniowej trasy będzie Rafał Zawierucha! Aktor, który niedawno zagrał u Quentina Tarantino w Hollywood, 7 kwietnia odwiedzi Pińczów.

 

Tym razem Zbliżeniowe Kino Visa odwiedzi aż 12 województw. Codziennie dwie ekipy filmowe zatrzymają się w innej miejscowości w Polsce. Nasze przystanki zaplanowaliśmy m.in.: w Lidzbarku, Resku, Zbąszynku, Krajence, Bojadłach i Wołowie. Specjalnie z myślą o naszych widzach pokonamy aż 5400 kilometrów, aby dostarczyć im niezapomniane wrażenia filmowe.

 

Siła Zbliżeniowego Kina Visa sprawia, że kinomani z małych miejscowości, tak samo jak publiczność z dużych miast, mogą uczestniczyć w premierowych pokazach filmów. Tak będzie 22 marca w Wąbrzeźnie, w którym pokażemy po raz pierwszy thriller „Ciemno, prawie noc” – ekranizację powieści Joanny Bator, którą nagrodzono Literacką Nagrodą NIKE. Borys Lankosz, reżyser tego filmu, zgromadził na planie wybitną aktorską obsadę. W roli dziennikarki, która bada historię zaginionych dzieci, wystąpiła Magdalena Cielecka. Towarzyszą jej m.in.: Marcin Dorociński, Jerzy Trela, Agata Buzek, Dawid Ogrodnik i Roma Gąsiorowska. Widzów z pewnością ucieszy również obecność dawno niewidzianego na dużym ekranie Piotra Fronczewskiego.

 

Prawdziwą bliskość budują wspólnie przeżywane emocje, dlatego z radością zapraszamy na seanse dla rodziców z dziećmi. To z myślą o nich Zbliżeniowe Kino Visa przywozi ze sobą animowaną komedię „Corgi - psiak królowej”. Kudłaci bohaterowie zabiorą nas w podróż po zakamarkach Pałacu Buckingham. Po tym filmie zarówno mali, jak i duzi widzowie, z pewnością mentalnie zamachają ogonem z radości! Rex, czyli rozpieszczony, czworonożny pupil brytyjskiej królowej, w polskiej wersji dubbingowej mówi głosem Rafała Zawieruchy. Aktor zobaczy się z widzami bezpośrednio po seansie, 7 kwietnia w Pińczowie. Podczas spotkania opowie o świecie filmu, a także o dzieciństwie, które spędził w Kielcach, oddalonych od Pińczowa o zaledwie 40 kilometrów. Zbliżeniowe Kino Visa skraca dystans pomiędzy twórcami a widzami. Do zadawania pytań, robienia wspólnych zdjęć i zdobywania autografów zapraszamy do Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury na ulicę Piłsudskiego 2a. Seans wystartuje o godz. 12:00. Na otwarte dla publiczności spotkanie z aktorem zapraszamy o godzinie 14:00.

 

Oprócz regularnego repertuaru przygotowaliśmy wydarzenie specjalne. 13 kwietnia w Bartoszycach wyjątkowa gratka dla tych, którzy szczególnie lubią w kinie dreszczyk emocji. Przed nami „Maraton komiksowych filmów grozy”. Na ekranie „Atomic Blond” ze zjawiskową Charlize Theron w roli agentki specjalnej i premierowy „Hellboy, czyli widowiskowe starcie z siłami zła na wielkim ekranie. Zapowiada się idealny wieczór dla widzów o mocnych nerwach.

 

W kwietniowej trasie pozostają z nami cieszące się ogromną popularnością filmy: „Kobiety mafii 2, „Całe szczęściei „Kurier”.

 

Już dziś sprawdź na filmowej mapie Polski, kiedy odwiedzimy Twoją miejscowość!

Informacje o repertuarze oraz trasę naszych pokazów znajdziesz na stronie Kino.Visa.pl.

Bilety dostępne są w kasach kina oraz w internetowej przedsprzedaży. Aby być na bieżąco, polub facebookowy profil Kina Visa i stań się częścią kinowej przygody!

 

Warto pamiętać o możliwości wyboru Najlepszych Miejsc Visa. Można je zakupić ze zniżką poprzez stronę internetową w ramach przedsprzedaży lub w kasie kina przed seansem.

 

Każdego dnia jesteśmy bliżej widza.

Pozostałe aktualności