Filmowy długi weekend - Brodnica, Wąbrzeźno i Sępopol

26
kwietnia

Zapraszamy widzów z Brodnicy 26.04, Wąbrzeźna 27.04 i Sępopolu 28.04 do Zbliżeniowego Kina Visa. W ramach filmowego długiego weekendu zagramy specjalny repertuar.

Wśród filmowych propozycji na naszym ekranie zagoszczą: „Robaczki z zaginionej dżungli”; „Hellboy” i „Miłości i miłosierdzie”.

Nie od dziś wiadomo, że małe jest piękne. Tę prawdę przypomni w kinie familijny seans filmu „Robaczki z Zaginionej Dżungli”. Razem z biedronką i jej owadzimi przyjaciółmi wybierzemy się aż na Karaiby. „Robaczki z Zaginionej Dżungli" to połączenie realistycznych ujęć przyrody z wygenerowaną komputerowo animacją, która zaciekawi małych miłośników przyrody.

W okresie poświątecznym dla widzów spragnionych duchowych przeżyć przygotowaliśmy film „Miłość i miłosierdzie”. To filmowa biografia Faustyny Kowalskiej, słynnej polskiej zakonnicy uznanej za świętą przez papieża Jana Pawła II. W roli głównej zobaczymy Kamilę Kamińską, znaną m.in. z filmu „Najlepszy” i „Listów do M3”. Na ekranie towarzyszy jej m.in. Janusz Chabior.

Fani mrocznych opowieści z pewnością ucieszą się z filmu „Hellboy”, który zyskał wsparcie twórcy komiksowego pierwowzoru. Na ekranie gwiazdor serialu „Stranger Things” David Harbour. W roli, która katapultuje go do hollywoodzkiej ekstraklasy!

W wybranych miejscowościach repertuaru dopełnią seanse filmów: „Mój piękny syn”, „Misz Masz czyli Kogel Mogel” 3, „Atomic Blond”, „Całe szczęście” i „Kurier”.

Szczegółowy repertuar do zobaczenia Kino.Visa.pl

Zapraszamy kinomanów do zakupu biletów w internetowej przedsprzedaży

Pozostałe aktualności