Eksplozja filmowej wiosny w Zbliżeniowym Kinie Visa

8
maja

150 seansów w 11 województwach w Polsce! Tak wygląda plan nowej trasy Zbliżeniowego Kina Visa, która wystartowała dziś, 8 maja. W naszym repertuarze znalazło się pięć filmów, w tym 3 premierowe produkcje! Wśród nich długo wyczekiwany w Polsce „Słodki koniec dnia” w reżyserii Jacka Borcucha. Na ekranie symbol kobiecej siły – Krystyna Janda, wyróżniona nagrodą jury na prestiżowym festiwalu w Sundance.

Już 10 maja w Bartoszycach i Trzebiechowie jednego dnia na wielkim ekranie pokażemy aż trzy premierowe tytuły. Na naszych widzów czekają: „Kraina cudów”, czyli bajkowa opowieść mistrzów światowej animacji Paramount Pictures, klasyka horroru - „Topielisko. Klątwa La Llorony” oraz „Słodki koniec dnia”, efekt współpracy Jacka Borcucha z pisarzem Szczepanem Twardochem.

„Słodki koniec dnia” Kreowana przez Krystynę Jandę bohaterka - Maria wprowadzi widza w historię o kobiecej odwadze, lęku przed nieznanym i pasji życia, a dzięki malowniczym kadrom widzowie przeniosą się do słonecznej Toskanii. 

Zbliżeniowe Kino Visa w majowej trasie zaprasza też na dwa filmy familijne, które sprawią frajdę zarówno małym, jak i dużym widzom. „Kraina cudów” zabierze nas w świat nieznającej granic dziecięcej wyobraźni. 

Nie od dziś wiadomo, że małe jest piękne. Tę prawdę przypomni drugi familijny tytuł, czyli „Robaczki z Zaginionej Dżungli”. Razem z biedronką i jej owadzimi przyjaciółmi wybierzemy się aż na Karaiby.

W okresie poświątecznym przygotowaliśmy dla widzów spragnionych duchowych przeżyć film „Miłość i miłosierdzie”. To filmowa biografia Faustyny Kowalskiej, słynnej polskiej zakonnicy uznanej za świętą przez papieża Jana Pawła II. W roli głównej zobaczymy Kamilę Kamińską, znaną m.in. z filmu „Najlepszy” i „Listów do M. 3”. Na ekranie towarzyszy jej m.in. Janusz Chabior.

Propozycją dla widzów o mocnych nerwach będzie „Topielisko. Klątwa La Llorony”. Wyprodukowany przez Jamesa Wana horror przeniesie publiczność do Los Angeles z lat 70-tych. Ulice słonecznego miasta będzie przemierzać tzw. Płaczka, znana z południowoamerykańskich legend.

 

Bilety dostępne są w kasach kina oraz w internetowej przedsprzedaży. Aby być na bieżąco, polub facebookowy profil Zbliżeniowego Kina Visa i stań się częścią kinowej przygody!

 

Pozostałe aktualności