Sopot Zakopane

Sopot i Zakopane są miastami partnerskimi już ponad 50 lat.
Te dwa największe polskie kurorty słyną ze swojego niepowtarzalnego klimatu, który
przyciąga nie tylko turystów i ludzi sztuki, ale także filmowców i kinomaniaków.

Seanse festiwalu Visa Kino Letnie odbywają się na drewnianej części Molo, tuż za bramkami. Codziennie, tuż po zachodzie słońca czekają na Was wygodne leżaki, popcorn i morska bryza.

Wybierając się na projekcje nie zapomnijcie o zakupie biletu na Molo.

W ciągu dnia zapraszamy Was do naszej wyjątkowej kawiarni festiwalowej Koło Molo, zlokalizowanej w ogródku przy słynnej sopockiej fontannie. To tutaj można pobrać festiwalowe foldery, napić się pysznej kawy i zdobyć autograf filmowej gwiazdy. Siedząc w tym miejscu, z widokiem na Molo i sopocką latarnię można poczuć atmosferę tego najsłynniejszego, tętniącego życiem polskiego kurortu.

Wszystkie atrakcje turystyczne Sopotu oraz wydarzenia kulturalne dostępne są pod linkiem: http://kalendarz.sopot.pl/

W samym centrum miasta, na Kulturalnym Placu Niepodległości, tuż przy słynnej ulicy Krupówki, mieści się Miasteczko Filmowe Visa Kino Letnie.

To tutaj wieczorami odbywają się projekcje, a w ciągu dnia można spróbować pysznych lodów i opalać się w silnym, górskim słońcu.

W Miasteczku Filmowym mieści się też festiwalowy Punkt Informacyjny, w którym możecie sprawdzić bieżący repertuar festiwalowy, zapoznać się z wyświetlanymi filmami i odebrać nagrody wygrane w naszych festiwalowych konkursach.

Wszystkie wydarzenia kulturalne w Zakopanem do sprawdzenia pod poniższym linkiem: http://www.kalendarz.zakopane.eu

Giżycko

To miasto od lat przyciąga amatorów żeglarstwa i sportów wodnych. Teraz zaprasza także miłośników filmu.

Tuż przy kanale łączącym jeziora Niegocin oraz Kisajno, w urokliwym Porcie Ekomarina po raz kolejny działać będzie wyjątkowa letnia sala kinowa. W każdą środę i czwartek mieszkańcy Giżycka i turyści odwiedzający to urokliwe miasto będą mieć możliwość obejrzenia filmów pod gołym niebem. Dzięki specjalnej częstotliwości radiowej (90,1 MhZ) oraz ustawieniu ekranu w stronę jeziora, prezentowane filmy będzie można oglądać nie tylko z komfortowych leżaków, ale też z jachtu, przycumowanego do mariny.

Kinomaniaków zapraszamy również do centrum festiwalowego, mieszczącego się w Kinie Nowa Fala przy ul. Konarskiego 8.

Aktualizowany na bieżaco spis atrakcji turystycznych Giżycka znajduje się pod linkiem: http://mojegizycko.pl/.

Kontakt
Outdoor Cinema
ul. Noakowskiego 16/34, 00-666 Warszawa
Tel.: +48 22 357 85 00