Kup bilet

data miejscowość tytuł godzina  
28 kwietnia (piątek) Żelechów Szybcy i Wściekli 8 14:00 Kup bilet
28 kwietnia (piątek) Żelechów Zerwany kłos 16:30 Kup bilet
28 kwietnia (piątek) Żelechów Porady na zdrady 18:30 Kup bilet
28 kwietnia (piątek) Żelechów Szybcy i Wściekli 8 20:30 Kup bilet
29 kwietnia (sobota) Staszów Dzieciak rządzi (3D dubbing) 11:00 Kup bilet
29 kwietnia (sobota) Staszów Zerwany kłos 13:15 Kup bilet
29 kwietnia (sobota) Staszów Szybcy i Wściekli 8 15:45 Kup bilet
29 kwietnia (sobota) Staszów Porady na zdrady 18:30 Kup bilet
29 kwietnia (sobota) Staszów Szybcy i Wściekli 8 20:30 Kup bilet
30 kwietnia (niedziela) Pińczów Dzieciak rządzi (3D dubbing) 10:00 Kup bilet
30 kwietnia (niedziela) Pińczów Zerwany kłos 12:00 Kup bilet
30 kwietnia (niedziela) Pińczów Azyl 14:00 Kup bilet
30 kwietnia (niedziela) Pińczów Szybcy i Wściekli 8 16:30 Kup bilet
30 kwietnia (niedziela) Pińczów Szybcy i Wściekli 8 21:00 Kup bilet
30 kwietnia (niedziela) Pińczów Porady na zdrady 19:00 Kup bilet
01 maja (poniedziałek) Sędziszów Dzieciak rządzi (3D dubbing) 11:00 Kup bilet
01 maja (poniedziałek) Sędziszów Zerwany kłos 13:15 Kup bilet
01 maja (poniedziałek) Sędziszów Szybcy i Wściekli 8 15:45 Kup bilet
01 maja (poniedziałek) Sędziszów Porady na zdrady 18:30 Kup bilet
01 maja (poniedziałek) Sędziszów Szybcy i Wściekli 8 20:30 Kup bilet
02 maja (wtorek) Annopol Dzieciak rządzi (3D dubbing) 11:00 Kup bilet
02 maja (wtorek) Annopol Maria Skłodowska-Curie 13:15 Kup bilet
02 maja (wtorek) Annopol Szybcy i Wściekli 8 15:15 Kup bilet
02 maja (wtorek) Annopol Porady na zdrady 18:00 Kup bilet
02 maja (wtorek) Annopol Szybcy i Wściekli 8 20:00 Kup bilet
03 maja (środa) Nowy Żmigród Dzieciak rządzi (3D dubbing) 11:00 Kup bilet
03 maja (środa) Nowy Żmigród Azyl 13:15 Kup bilet
03 maja (środa) Nowy Żmigród Szybcy i Wściekli 8 15:45 Kup bilet
03 maja (środa) Nowy Żmigród Porady na zdrady 18:30 Kup bilet
03 maja (środa) Nowy Żmigród Szybcy i Wściekli 8 20:30 Kup bilet
04 maja (czwartek) Kazimierza Wielka Szybcy i Wściekli 8 14:00 Kup bilet
04 maja (czwartek) Kazimierza Wielka Dzieciak rządzi (2D dubbing) 16:30 Kup bilet
04 maja (czwartek) Kazimierza Wielka Porady na zdrady 18:30 Kup bilet
04 maja (czwartek) Kazimierza Wielka Szybcy i Wściekli 8 20:30 Kup bilet
05 maja (piątek) Sucha Beskidzka Dzieciak rządzi (3D dubbing) 16:30 Kup bilet
05 maja (piątek) Sucha Beskidzka Porady na zdrady 18:30 Kup bilet
05 maja (piątek) Sucha Beskidzka Szybcy i Wściekli 8 20:30 Kup bilet
06 maja (sobota) Syców Dzieciak rządzi (2D dubbing) 11:00 Kup bilet
06 maja (sobota) Syców Zerwany kłos 13:00 Kup bilet
06 maja (sobota) Syców Azyl 15:00 Kup bilet
06 maja (sobota) Syców Porady na zdrady 17:30 Kup bilet
06 maja (sobota) Syców Szybcy i Wściekli 8 20:00 Kup bilet
07 maja (niedziela) Koźmin Wielkopolski Dzieciak rządzi (3D dubbing) 11:00 Kup bilet
07 maja (niedziela) Koźmin Wielkopolski Zerwany kłos 13:00 Kup bilet
07 maja (niedziela) Koźmin Wielkopolski Azyl 15:00 Kup bilet
07 maja (niedziela) Koźmin Wielkopolski Porady na zdrady 17:30 Kup bilet
07 maja (niedziela) Koźmin Wielkopolski Szybcy i Wściekli 8 20:00 Kup bilet
08 maja (poniedziałek) Milicz Porady na zdrady 17:00 Kup bilet
08 maja (poniedziałek) Milicz Szybcy i Wściekli 8 19:00 Kup bilet
09 maja (wtorek) Kościan Dzieciak rządzi (3D dubbing) 16:00 Kup bilet
09 maja (wtorek) Kościan Porady na zdrady 18:30 Kup bilet
09 maja (wtorek) Kościan Szybcy i Wściekli 8 20:30 Kup bilet
11 maja (czwartek) Rogoźno Dzieciak rządzi (3D dubbing) 16:00 Kup bilet
11 maja (czwartek) Rogoźno Porady na zdrady 18:00 Kup bilet
11 maja (czwartek) Rogoźno Szybcy i Wściekli 8 20:00 Kup bilet
12 maja (piątek) Sępólno Krajeńskie Zerwany kłos 14:00 Kup bilet
12 maja (piątek) Sępólno Krajeńskie Porady na zdrady 16:00 Kup bilet
12 maja (piątek) Sępólno Krajeńskie Szybcy i Wściekli 8 18:00 Kup bilet
12 maja (piątek) Sępólno Krajeńskie Obcy: Przymierze 20:40 Kup bilet
13 maja (sobota) Zbąszynek Dzieciak rządzi (2D dubbing) 11:00 Kup bilet
13 maja (sobota) Zbąszynek Dzieciak rządzi (3D dubbing) 13:00 Kup bilet
13 maja (sobota) Zbąszynek Obcy: Przymierze 15:00 Kup bilet
13 maja (sobota) Zbąszynek Szybcy i Wściekli 8 17:30 Kup bilet
13 maja (sobota) Zbąszynek Obcy: Przymierze 20:00 Kup bilet
14 maja (niedziela) Lubsko Dzieciak rządzi (2D dubbing) 11:00 Kup bilet
14 maja (niedziela) Lubsko Dzieciak rządzi (3D dubbing) 13:00 Kup bilet
14 maja (niedziela) Lubsko Szybcy i Wściekli 8 15:00 Kup bilet
14 maja (niedziela) Lubsko Obcy: Przymierze 18:00 Kup bilet
14 maja (niedziela) Lubsko Obcy: Przymierze 20:30 Kup bilet
15 maja (poniedziałek) Żagań Porady na zdrady 16:00 Kup bilet
15 maja (poniedziałek) Żagań Szybcy i Wściekli 8 18:00 Kup bilet
15 maja (poniedziałek) Żagań Obcy: Przymierze 20:40 Kup bilet
18 maja (czwartek) Wieliszew Porady na zdrady 16:00 Kup bilet
18 maja (czwartek) Wieliszew Szybcy i Wściekli 8 18:00 Kup bilet
18 maja (czwartek) Wieliszew Obcy: Przymierze 20:40 Kup bilet
20 maja (sobota) Szczytno Dzieciak rządzi (2D dubbing) 11:00 Kup bilet
20 maja (sobota) Szczytno Dzieciak rządzi (3D dubbing) 13:00 Kup bilet
20 maja (sobota) Szczytno Obcy: Przymierze 15:00 Kup bilet
20 maja (sobota) Szczytno Szybcy i Wściekli 8 17:30 Kup bilet
20 maja (sobota) Szczytno Obcy: Przymierze 20:30 Kup bilet
21 maja (niedziela) Działdowo Dzieciak rządzi (2D dubbing) 11:00 Kup bilet
21 maja (niedziela) Działdowo Dzieciak rządzi (3D dubbing) 13:00 Kup bilet
21 maja (niedziela) Działdowo Obcy: Przymierze 15:00 Kup bilet
21 maja (niedziela) Działdowo Szybcy i Wściekli 8 17:30 Kup bilet
21 maja (niedziela) Działdowo Obcy: Przymierze 20:30 Kup bilet