Przedwakacyjna trasa Objazdowego Kina Visa

Ostatnia przed wakacjami trasa Objazdowego Kina Visa odwiedzi kolejnych 30 miejscowości. Od 21 kwietnia do bieżącego repertuaru dołączą nowe premierowe tytuły: „Szybcy i wściekli 8” i „Dzieciak rządzi”.

 

 
Mieszkańcy miast, w których nie ma kin, dzięki Objazdowemu Kinu Visa, zobaczą jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku „Szybcy i wściekli 8”. Ta kultowa superprodukcja powraca do kin w wielkim stylu - po pierwszym weekendzie może pochwalić się najlepszym globalnym otwarciem, inkasując ponad 500 mln dolarów!
W najnowszej części Vin Diesel (Dominic Toretto) pojawia się jako czarny charakter, a na będą towarzyszyć mu m.in. Dwayne Johnson, Jason Statham, Michelle Rodriguez i Charlize Theron.
Kolejna premierowa produkcja legendarnej wytwórni DeamWorks, czyli „Dzieciak rządzi” to propozycja dla całych rodzin, wyświetlana głównie w 3D. Jest to przezabawna historia, opowiedziana z perspektywy 7-letniego Tima, o tym, jak pojawienie się nowego dziecka wpływa na życie całej rodziny.
 

 
W repertuarze Objazdowego Kina Visa, znajdą się również pozycje takie jak: „Porady na zdrady”, „Azyl” czy „Maria Skłodowska – Curie”.
Do końca maja kino odwiedzi kolejnych 30 miejscowości, m.in.: Suchą Beskidzką, Lidzbark, Bartoszyce, Olsztynek, Mikołajki, Żelechów, Pińczów, Żuromin, Brodnicę i inne. Trasa kwietniowo-majowa zamyka etap przedwakacyjny projektu, a już od września Objazdowe Kino Visa odwiedzi kolejne lokalizacje. 
Kino objazdowe oferuje nie tylko najnowsze filmy, ale również wyjątkową promocję. Na miłośników filmu, którzy zapłacą kartą Visa, czeka specjalna 50% zniżka na bilety i zestawy w barku kinowym oraz m.in. możliwość rezerwacji miejsc w najlepszych rzędach.

Bilety dostępne są w kasach kina oraz w internetowej przedsprzedaży na stronie www.Kino.Visa.pl

Poczuj prawdziwą magię kina. 
Na filmowe emocje zaprasza Visa!