Objazdowe Kino Visa powraca!

Objazdowe Kino Visa powraca po wakacyjnej przerwie pełnej filmowych emocji na festiwalu Visa Kino Letnie Sopot - Zakopane 2017. 

Już od 15 września, ponownie będziecie mogli oglądać największe premiery kinowe i najnowsze mega produkcje w Waszym mieście. Jako pierwsze odwiedzimy piękne Mazury, a dokładniej Lidzbark, który otworzy nową trasę. Na naszym ekranie zobaczycie, m.in.: animowane hity "Gang Wiewióra 2" i "Lego Ninjago: Film", najnowsze polskie produkcje, czyli "Tarapaty", "Na układy nie ma rady" i kontrowersyjny film Patryka Vegi "Botoks", a także dzieło Christophera Nolana "Dunkierkę".

Jak zawsze obowiązywać będą niesamowite promocje dostępne przy płatności kartą Visa: bilety normalne i zestawy w barku kinowym ze specjalną 50% zniżką, możliwość szybszego wejścia do naszego kina i rezerwacji miejsc w najlepszych rzędach usytuowanych na środku sali kinowej!

Wszystkie seanse odbywają się z wykorzystaniem nowoczesnych technologii kinowych, przy użyciu profesjonalnego sprzętu projekcyjnego, zapewniającego najwyższą jakość obrazu i dźwięku. Dzięki projektorowi cyfrowemu, zgodnemu z międzynarodowym standardem DCI oraz systemowi XpanD możecie oglądać filmy także w 3D.

Szczegółowy repertuar poznacie już 8 września na naszej stronie internetowej. Od tego samego dnia będziecie mogli zakupić bilety w przedsprzedaży i dokonywać rezerwacji telefonicznych, zapraszamy :)