"Blade Runner 2049", "Emotki. Film" i "Listy do M. 3"

Drodzy Widzowie, podczas listopadowej trasy Objazdowego Kina Visa będziecie mogli obejrzeć najnowsze i najlepsze filmowe produkcje wybrane specjalnie dla Was: "Blade Runner 2049""Emotki. Film" czy hit "Listy do M. 3". W repertuarze pozostaną także hity "My Little Pony. Film", "Twój Vincent" oraz "Botoks", więc każdy znajdzie coś dla siebie! 


"Blade Runner 2049" to pozycja obowiązkowa dla miłośników dobrego kina i fanów jednego z najważniejszych obrazów science-fiction w historii kinematografii, czyli "Łowcy androidów" w reż. Ridleya Scotta z 1982 r. Za reżyserię sequela z Harrisonem Fordem i Ryanem Goslingiem w rolach głównych odpowiada Denis Villeneuve, twórca "Sicario" czy "Labiryntu". Akcja filmu dzieje się kilkadziesiąt lat po wydarzeniach przedstawionych w 1982 r., scenariusz oparty jest na oryginalnym koncepcie Ridleya Scotta i Hamptona Fenchera. 

"Emotki. Film" jest pozycją przeznaczoną dla naszych najmłodszych widzów. Animowana komedia zabierze Was do świata telefonów, gdzie czekać Was będzie mnóstwo, cóż, emocji właśnie i przygód, jakie tylko możecie sobie wyobrazić, zaglądając do nich. Wszyscy mamy emocje, okazuje się, że mają je także... emotikony! Czy wiedzieliście, że każdego dnia wysyłamy w świat ponad 6 miliardów emotikonów?!

"Listy do M. 3" to film, którego nie trzeba przedstawiać! Zobaczycie w nim całą masę znajomych nazwisk polskiego kina: Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Magdalena Różdżka, Borys Szyc, Piotr Adamczyk, Iza Kuna, Danuta Stenka... i inni! W tej kontynuacji przebojów "Listy do M." i "Listy do M. 2" nie zabraknie wysokobudżetowej realizacji filmowej, humoru, wzruszenia, przebojowej muzyki i- oczywiście- Waszych ulubionych bohaterów. 

Zapraszamy na na kino pełne filmowych emocji :-)