Komedia, której nie można przegapić

Czy "Listy do M. 3" Tomasza Koneckiego przebiją wynik "Botoksu" Patryka Vegi, który zanotował najlepsze otwarcie roku (700 tys. widzów w pierwszy weekend wyświetlania)? 

Dokładnie za tydzień, czyli w piątek 10 listopada, odbędzie się premiera kolejnej odsłony polskiego superhitu. Będzie to debiut trzeciej części serii świątecznych komedii, które skradły serca milionów Polaków - "Listy do M." i "Listy do M. 2". W filmie zobaczymy znanych i uwielbianych bohaterów, takich jak: Melchior (Tomasz Karolak), Wojtek (Wojciech Malajkat) czy państwo Lisieccy (Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk), a także sporo nowych postaci, w które wcielili się: Borys Szyc, Izabela Kuna, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka.  
I tym razem w filmie nie zabraknie humoru, wzruszeń, świetnej muzyki i mooocy miłości. Opowie on historię kilku osób, których w jeden magiczny dzień spotyka mnóstwo niespodzianek i wyjątkowych chwil. To jedna z niegłupich polskich komedii, na którą naprawdę warto wybrać się do kina, szczególnie w towarzystwie najbliższych. 

Już dzisiaj sprawdź kiedy Objazdowe Kino Visa zawita do Twojej miejscowości w zakładce Trasa kina i jak najszybciej kup lub zarezerwuj bilety na najlepsze miejsca na sali!

Ho, ho, ho, do zobaczenia w Objazdowym Kinie Visa!