Filmowe nowości dla najmłodszych

Pogoda za oknem ostatnio nas nie rozpieszcza. Jeśli podczas chłodnych, deszczowych dni braknie Wam pomysłów na spędzenie miłego czasu ze swoimi pociechami, to mamy dla Was idealną propozycję - odwiedźcie Objazdowe Kino Visa! Już w grudniu w naszym repertuarze pojawią się nowe animowane produkcje - Pierwsza gwiazdka i Barbie. Delfiny z Magicznej Wyspy

Pierwsza gwiazdka to pełen humoru i wzruszających momentów film o małym, odważnym osiołku o imieniu Bo. Bo tęskni za życiem z dala od codziennej pracy w wiejskim młynie. Pewnego dnia zbiera się na odwagę i ucieka na wolność, by spełnić swe marzenia...

Po drodze spotyka uroczą owieczkę Ruth, która przypadkowo odłączyła się od swej trzody, oraz gołębia o wielkich aspiracjach. Wszyscy oni wspólnie z zabawnymi wielbłądami oraz kilkoma nieco ekscentrycznymi zwierzętami podążają za gwiazdą. Wkrótce staną się niespodziewanymi bohaterami najwspanialszej historii wszech czasów – opowieści o pierwszych świętach Bożego Narodzenia.

Która mała dziewczynka nie chciałaby dołączyć do Barbie i jej sióstr - Skipper, Stacie oraz Chelsea, i wyruszyć z nimi w pełną niesamowitych przygód podróż na tropikalną wyspę? Dzięki kolejneBarbie. Delfiny z Magicznej Wyspy  to możliwe!
W najnowszej części przygód Barbie Ken bierze tam udział w programie stypendialnym z dziedziny biologii morza. Przyjaciele nurkując trafiają na młodego delfina, który wpłynął na ogrodzony teren. Nie jest to jednak zwykły delfin, tylko przepiękny, jaskrawo zielony, delfin szlachetny! W międzyczasie Barbie poznaje na wyspie tajemniczą przyjaciółkę o imieniu Isla, która okazuje się być magiczną syreną! Dziewczyny odkrywają, że delfin jest przetrzymywany przez Marlo, biolożkę, dla której pracuje Ken. Marlo zamierza zbić fortunę, pokazując delfina jako eksponat ze względu na jego niespotykany wygląd. Przyjaciele muszą zjednoczyć siły, aby uwolnić delfina i umożliwić mu ponowne spotkanie z rodziną, zanim Marlo odeśle go gdzie indziej.

Filmy wejdą na ekran Objazdowego Kina Visa już w grudniu. Jak zawsze serdecznie zapraszamy zarówno grupy zorganizowane, jak i widzów indywidualnych. W naszej ofercie znajdziecie zniżkowe bilety grupowe czy rodzinne. Szczegółowy repertuar dla każdej miejscowości znajdziecie w zakładce Trasa kina.  

Do zobaczenia w grudniu :-)