Świąteczne hity i spotkania z gwiazdami w grudniowej trasie Objazdowego Kina Visa

Objazdowe Kino Visa wyrusza w grudniową trasę z mocą świątecznych atrakcji! Poza regularnymi seansami filmowymi, w trzech miejscowościach pojawią się gwiazdy największych polskich hitów kinowych tej zimy: Borys Szyc, Wojciech Malajkat Jerzy Górski.

Grudzień to czas świątecznego oczekiwania i rodzinnych spotkań. W wyjątkowy nastrój wprowadzają widzów także filmowe propozycje Objazdowego Kina Visa. Przebojową komedię Listy do M. 3 w kinach obejrzało już ponad 2 miliony widzów. Iskrząca od gwiazd w obsadzie produkcja, królować będzie w repertuarze. Ale to nie koniec atrakcji – gwiazdy tego filmu pojawią się także osobiście na wybranych seansach.

Serię grudniowych spotkań rozpocznie wizyta Borysa Szyca w urokliwej Kłodawie. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 6 grudnia, w Mikołajki. Borys Szyc to ceniony aktor filmowy i teatralny, znany nie tylko z komedii Lejdis czy Testosteron ale i ról dramatycznych. W Listach do M. 3, u boku olśniewającej Magdaleny Różdżki, aktor wciela się w rolę policjanta Gibona. Na otwartym  dla publiczności spotkaniu będzie można zrobić pamiątkowe  zdjęcia i otrzymać wymarzony autograf.

W środę 13 grudnia na scenie Objazdowego Kina Visa w Sycowie pojawi się Wojciech Malajkat, jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów w Polsce. W Listach do M. obecny jest od początku serii, wcielając się w rolę Wojciecha, męża Małgorzaty granej przez Agnieszkę Wagner. Jak pracę rektora Akademii Teatralnej w Warszawie można połączyć z obecnością na planie filmowym? Która z ról w jego dorobku jest najważniejsza? Te i inne pytania publiczność będzie mogła zadać na tym wyjątkowym spotkaniu.

Na spotkaniach z widzami pojawi się także inna, niezwykła postać: Jerzy Górski - legendarny sportowiec, pierwowzór tytułowego bohatera filmu Najlepszy granego przez Jakuba Gierszała. To porywająca historia o walce ze słabościami i międzynarodowym sukcesie polskiego sportowca, opowiedziana przez jednego z najlepszych polskich reżyserów - Łukasza Palkowskiego, reżysera znakomitego filmu Bogowie. Na to niecodzienne spotkanie zapraszamy 9 grudnia do Brodnicy.

Na ekranie Objazdowego Kina Visa zabłyśnie też Pierwsza gwiazdka, czyli magiczna opowieść o pierwszych świętach Bożego Narodzenia opowiedziana z punktu widzenia... zwierząt w Betlejem. Dodatkowo, najmłodsi widzowie będą mogli obejrzeć film Barbie. Delfiny z magicznej wyspy. Obie propozycje są idealną okazją do świątecznego wyjścia do kina całą rodziną.

 
Zapraszamy Was na moc grudniowych emocji z Objazdowym Kinem Visa!