Dwa spotkania z gwiazdami ekranu za nami...

Za nami Mikołajkowe spotkanie z Borysem Szycem w Kłodawie, na którym nie zabrakło niespodzianek!

Najpierw wraz z kłodawską młodzieżą z Ochotniczej Straży Pożarnej rozpalił choinkę, a następnie serca kłodawskich widzów hitu Listy do M.3. Mamy już pewność, że Mikołaj nie zapomniał o widzach Objazdowego Kina Visa. Z pomocą śnieżynek filmowe prezenty sygnowane autorskim podpisem Borysa Szyca trafiły prosto w ręce widzów zgromadzonych w sali kinowej, a zaraz po seansie Listów do M.3 odbyło się spotkanie, na którym Weronika Wawrzkowicz ciepłym głosem postawiła Borysa w ogniu pytań. Krok po kroku poznaliśmy najciekawsze role filmowe i teatralne z bogatego dorobku aktora. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia TUTAJ.

To był jedynie początek niespodzianek, które w grudniu dostarcza swoim widzom Objazdowe Kino Visa. 

Wczoraj, 9 grudnia, w Brodnicy pojawiła się niesamowita postać znana z filmu Najlepszy. "Nigdy nie jest za późno, nie ważne co chcesz w życiu zrobić" - takimi słowami rozpoczęło się tam ponad dwugodzinne spotkanie z Jerzym Górskim. Na wypełnionej do ostatniego miejsca sali Brodnickiego Domu Kultury zasiedli widzowie z całej Polski, którzy przyjechali, aby obejrzeć film i porozmawiać z legendarnym sportowcem, pierwowzorem głównego bohatera. Pan Jerzy szczerze odpowiadał nawet na najtrudniejsze pytania prowadzącej Weroniki Wawrzkowicz oraz bardzo aktywnej publiczności. Wielokrotnie podkreślał, że siła charakteru bierze się z głowy i, że to od nas zależy kim jesteśmy. W trakcie rozmowy z publicznością pojawiły się bardzo osobiste pytania i wzruszające wszystkich odpowiedzi. Pan Jerzy pierwszy raz publicznie przyznał, że do dziś wciąż zastanawia się, jak udało mu się wygrać zawody Podwójnego Iron Mana. Rozmowa zakończyła się kilkuminutowa owacja na stojąco, a Jerzy Górski z uśmiechem na ustach pozowal później do pamiątkowych zdjęć i rozdawał autografy. Fotorelację z tego wydarzenia znajdziecie TUTAJ, zapraszamy.

Już w najbliższą środę, 13 grudnia, zapraszamy wszystkich widzów w Sycowie i okolicach na trzecie spotkanie z cyklu grudniowych spotkań z gwiazdami. O kulisach pracy na planie filmowym Listów do M.3 w świątecznej atmosferze opowie Wojciech Malajkat - niezwykły aktor, a zarazem rektor warszawskiej Akademii Teatralnej. Rozmowa z widzami odbędzie się po projekcji filmu Listy do M.3  o godz. 17:30 w Centrum Kultury w Sycowie!