Świąteczne spotkanie z Wojciechem Malajkatem w Sycowie

W sycowskim Centrum Kultury 13 grudnia pojawił się Wojciech Malajkat, który na świąteczne spotkanie przybył w związku z promocją filmu Listy do M.3, a w trakcie ponad godzinnej rozmowy odpowiadał z przyjemnością na pytania publiczności oraz podpisywał pamiątkowe plakaty.

 

Jak przyznała sama prowadząca Magda Felis to jeden z najbardziej tajemniczych polskich aktorów. Tym razem przed sycowską publicznością aktor uchylił rąbka tajemnicy, opowiadając zabawne dykteryjki z planów filmowych i scen teatralnych. Podzielił się z widzami tym co najbardziej fascynujące w zawodzie aktora, wspominając początki kariery teatralnej, pierwsze role dramatyczne oraz fascynujące kulisy planów filmowych. Publiczność zgromadzona na sali miała okazje oglądać popisy aktorstwa teatralnego najwyższej próby. Sceniczne improwizajce aktora uwiodły widzów, wprawiając wszystkich w magiczny nastrój.

 

Niech ta świąteczna atmosfera towarzyszy miłośnikom kina przez całe święta i jeden dzień dłużej.

 

Listy do M.3 w kinach obejrzało już ponad 2 mln 700 tysięcy widzów, a w naszym Objazdowym Kinie Visa można go oglądać jeszcze do 21 grudnia.
Fotorelację ze spotkania znajdziecie TUTAJ, zapraszamy!