Dziś Lelów, jedna z pierwszych miejscowości, którą odwiedziliśmy w naszej historii

Dziś jest też pierwszy dzień dwóch znakomitych polskich tytułów na naszym ekranie. "Maria Skłodowska-Curie" i "Bodo" to propozycje, które od dziś dostępne są w kinach w całej Polsce, w tym również u nas.

 

"Maria Skłodowska-Curie" to wyreżyserowana przez Marie Noelle wciągająca opowieść o życiu polskiej noblistki. To jedyna kobieta na świecie, która otrzymała Nagrodę Nobla, oraz jedyna, która dostała ją dwukrotnie, w dwóch różnych dziedzinach. Film w wirtuozerski sposób opowiada o życiu pełnym ciężkich, ale bardzo ważnych dla historii momentów.

To trzeba zobaczyć! :-)

 

"Bodo" natomiast jest naszą propozycją dla starszych widzów. Od dziś, na specjalnych pokazach seniorzy z odwiedzanych miejscowości mają możliwość zobaczyć jak Antek Królikowski i Tomek Schuchardt sprawdzili się w roli jednego z największych gwiazdorów polskiego kina...

 

W repertuarze nie zabraknie również propozycji dla dzieci. Roztańczone "Trolle" zapewnią doskonałą zabawę najmłodszym widzom z odwiedzanych miejscowości.

W trasie znajdą się też seanse najpopularniejszych filmów roku: "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" i "Ciemniejszej strony Greya", a już od 10 marca najnowsza adaptacja King Konga, czyli "Kong: Wyspa czaszki" grany głównie w 3D.

 

Mieszkańców Lelowa, uroczej miejscowości w województwie śląskim, która towarzyszy nam przez wszystkie lata naszej działalności serdecznie... pozdrawiamy i życzymy udanych seansów!

 

:-)