"Kobiety mafii": 9 lutego rusza przedsprzedaż

Od piątku, 9 lutego, ruszy przedsprzedaż biletów na najnowszą kinową produkcję Patryka Vegi, o której na pewno już słyszeliście - "Kobiety mafii".

Film pojawi się na ekranie Objazdowego Kina Visa w dniu premiery, czyli 23 lutego.


"Kobiety mafii"
 to nowe dzieło jednego z najpopularniejszych współczesnych polskich reżyserów – Patryka Vegi. W doborowej obsadzie filmu pierwsze skrzypce, w zupełnie zaskakujących rolach, grają aktorki: Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska, Olga Bołądź, Katarzyna Warnke i Julia Wieniawa.

Partnerują im ulubieńcy żeńskiej części publiczności: Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński i Sebastian Fabijański oraz prawdziwe ikony dużego ekranu: Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko i Janusz Chabior.

W gościnnych rolach w filmie występują również, m.in.: Katarzyna Cerekwicka, Filip Chajzer, mistrz organizacji KSW – Karol Bedorf oraz raper Michał „Sobota” Sobolewski.

Jest to wybuchowe kino, pełne odważnych scen, w którym – obok pościgów, strzelanin, intryg i napadów – nie zabraknie humoru i wielkich emocji.
Zdjęcia do filmu były kręcone w Polsce, Maroko, Hiszpanii, Danii i Szwecji.

Od 23 lutego zapraszamy do miejscowości: Staszów (23.02), Sułkowice (24.02), Sucha Beskidzka (25.02), Kazimierza Wielka (26.02) i wielu innych. Pełna lista miast dostępna w zakładce Trasa kina
Możliwość zakupu biletów na naszej stronie pojawi się 9 lutego w godzinach porannych