Objazdowe Kino Visa wyrusza w marcową trasę filmową

Już dzisiaj Objazdowe Kino Visa wyrusza w marcową trasę filmową!

Z okazji 90 jubileuszowej edycji wręczenia najpopularniejszych filmowych nagród - Oscarów widzowie z miejscowości, w których na co dzień nie ma kina, również znajdą się w centrum filmowych zdarzeń.

W ten weekend od 2 do 4 marca w Różanie, Wąbrzeźnie i Brodnicy oprócz regularnych projekcji najnowszych filmowych produkcji przygotowano wyjątkowe Maratony filmowe. Wszyscy, którzy zdecydują się wziąć w nich udział, przy płatności kartą Visa otrzymają 50% zniżki na bilety oraz Zestawy oscarowe w barku kinowym

 

Marcowy repertuar Kina Visa nie zawiedzie widzów, czekających na nowe polskie produkcje. Już 8 marca, jednocześnie z ogólnopolską premierą, w repertuarze Kina Visa zagości „Kobieta sukcesu”. W roli głównej zobaczymy Agnieszkę Więdłochę. Natomiast 15 marca uwagę skoncentruje na sobie „Pitbull. Ostatni pies” w reżyserii Władysława Pasikowskiego, twórcy takich filmów jak „Psy” czy „Jack Strong”. Na ekranie obok oficera Despero, czyli Marcina Dorocińskiego, m.in. Iza Kuna, Marian Dziędziel i Zbigniew Zamachowski. W filmie wystąpi też piosenkarka Dorota Rabczewska, znana szerzej jako Doda.

 

Nie zabraknie również filmów dla najmłodszych, którzy mogą wybrać się na animowaną ekranizację bajki Munro Leafa „Fernando” (do wyboru projekcje w 2D i 3D). Na nieco starszych kinomanów czeka film „Cudowny chłopak”. To wzruszające kino familijne opowiadające o tym, jak trudno oswoić inność (ta produkcja rywalizuje o Oscara w kategorii Najlepsza charakteryzacja i fryzury).

 

Objazdowe Kino Visa to również wyjątkowe doznania pozafilmowe – w trasę zabieramy kopię statuetki Oscara. Widzowie będą mogli poczuć się jak gwiazdy pozujące do zdjęć z najważniejszą nagrodą filmową. 

 

W repertuarze pozostaje „Pszczółka Maja. Miodowe igrzyska” i „Podatek od miłości”.  Na późnowieczornych seansach Kina Visa nie zabraknie także „Nowej odsłony Greya” Jamesa Foley’a i „Kobiet mafii” najnowszego filmu Patryka Vegi.