Wiosenna trasa Objazdowego Kina Visa

Trwa wielka trasa Objazdowego Kina Visa. Od uruchomienia projektu już ponad 20 tys. widzów obejrzało najnowsze produkcje i premiery filmowe na dużym ekranie. Do dzisiaj Objazdowe Kino Visa odwiedziło ponad 40 miejscowości a docelowo zawita do ponad 100, we wszystkich 16 województwach Polski.

 

 

Kino objazdowe oferuje nie tylko najnowsze filmy, ale również wyjątkową promocję. Co drugi widz skorzystał już ze zniżki Visa 50%, dzięki której zakupił o połowę tańsze bilety oraz zestawy w barku kinowym. Dodatkowo, użytkownicy kart Visa mają pierwszeństwo wejścia na seans oraz mogą zarezerwować miejsca w najlepszych rzędach, usytuowanych na środku sali kinowej. Ta wyjątkowa promocja obowiązuje codziennie, w każdej lokalizacji odwiedzanej przez Objazdowe Kino Visa.

W kwietniu kino odwiedzi kolejnych 20 miejscowości, m.in. Działdowo, Wolsztyn, Gryfów Śląski, Jawor, Wołów, Nowy Tomyśl i inne. 

 

 

Do bijących rekordy popularności kinowych pozycji o legendarnych Polkach: „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” oraz „Maria Skłodowska - Curie”, dołączyła premierowa, amerykańska produkcja „Azyl”, z dwukrotnie nominowaną do Oskara Jessicą Chastain. To oparta na faktach historia Antoniny i Jana Żabińskich, którzy w czasie II wojny światowej, w warszawskim zoo przechowali i uratowali ponad 300 Żydów. Zobaczymy również polską komedię z Magdaleną Lamparską i Anną Dereszowską - „Porady na zdrady”, którą od premiery obejrzało już ponad 700 tys. widzów.

W atmosferę Świąt Wielkanocnych wprowadzi nas kino familijne „Zając Max ratuje Wielkanoc”. To wielka, świąteczna przygoda w świecie zwierząt, doskonała propozycja dla dużych i małych widzów - gratka dla wszystkich szukających w kinie nie tylko pierwszorzędnej rozrywki, ale i mądrego przesłania. W filmie oczaruje nas świetny polski dubbing (w roli głównej Piotr Adamczyk), szczypta magii i tajemnica Zająca Wielkanocnego.

 

Wielkanoc ekipa objazdowego kina spędzi wśród najbliższych, a tuż po świętach, 18 kwietnia, rusza w trasę, do kolejnych miejscowości.

Wszystkim naszym Widzom życzymy Zdrowych i Wesołych Świąt!