Widowiskowa Inauguracja Visa Kina Letniego w Giżycku.

4
lipca

W bajecznej scenerii zachodzącego słońca zebranych w Ekomarinie widzów przywitała zjawiskowa Patricia Kazadi. Towarzyszył jej Piotr Głowacki – aktor, który w ciągu dnia spotkał się z żywiołowym przyjęciem dziecięcej publiczności w giżyckim centrum festiwalowym - Kinie Nowa Fala.

 

Festiwal otwarto w niekonwencjonalny sposób, bo na wodzie. W ten sposób podkreślono możliwość oglądania filmów bezpośrednio z zacumowanych jachtów na jeziorze Niegocin. To tutaj Visa Kino Letnie będzie obecne w każdą wakacyjną środę i czwartek aż do końca sierpnia.

 

Z myślą o kinomanach-żeglarzach przygotowano specjalną częstotliwość radiową – 90,1 MHZ, dzięki której dźwięk niesie się po wodzie.

Niezbędnik w świecie filmu, czyli symboliczny klaps filmowy poprzedził projekcję filmu „Szybcy i wściekli 8”, pokazywanego w ramach środowego cyklu „Superhity”. W Giżycku obecne będą także filmy pod hasłem: „Made in Poland”, czyli produkcje, pod którymi podpisali się polscy reżyserzy. Na ekranie pojawi się m.in.  „Najlepszy” Łukasza Palkowskiego ze świetną rolą Jakuba Gierszała.

 

Na lato pełne filmowych emocji zaprasza Visa.

Pozostałe wydarzenia

Kontakt
Outdoor Cinema
ul. Noakowskiego 16/34, 00-666 Warszawa
Tel.: +48 22 357 85 00