Alicja Bachleda–Curuś powita publiczność na festiwalu Visa Kino Letnie w Zakopanem

7
lipca

Na zaproszenie organizatorów Visa Kino Letnie Sopot - Zakopane 2017, prosto z giżyckiej inauguracji Festiwalu, Alicja Bachleda- Curuś przyjedzie do Zakopanego, o godz. 21.00, na Kulturalnym Placu Niepodległości, spotka się z miłośnikami kina.  

Hollywoodzka gwiazda przywita zakopiańską publiczność na Kulturalnym Placu Niepodległości nieopodal Krupówek, gdzie codziennie przez całe wakacje można oglądać filmy na wielkim ekranie kinowym.

Wraz z aktorką, zakopiańskich widzów przywitają również: Burmistrz Zakopanego Leszek Dorula, Beata Majcher, Dyrektor ZCK oraz organizator festiwalu, Prezes Outdoor Cinema - Paweł Adamski. Wieczór uświetni seans filmowy, włoskiej komedii „Jak Bóg da”, prezentowanej w ramach cyklu Komediowe piątki.

Alicję Bachledę-Curuś widzowie będą mogli zobaczyć nie tylko na żywo, ale również na ekranie.  W ramach czwartkowego cyklu Made in Poland zostanie wyświetlony ostatni film z udziałem aktorki – „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, który obejrzało do tej pory w Polsce blisko 3 miliony widzów...

Zapraszamy :) 

 

Pozostałe wydarzenia

Kontakt
Outdoor Cinema
ul. Noakowskiego 16/34, 00-666 Warszawa

Tel.: +48 22 357 85 00
e-mail: biuro@outdoorcinema.pl